+46 (0)23 639 00 info@limtrateknik.se

Kontakt

Limträteknik i Falun Aktiebolag

mail-ny  Email: info@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal  Phone : +46 (0)23 639 00

Adress:

Åsgatan 12
791 71 Falun, Sverige

Organisationsnummer:

556368-1419


Falun

Arne Emilsson

Konstruktör

mail-ny arne@limtrateknik.semobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 01

Grundare.

Magnus Emilsson

VD/Konstruktör

mail-ny magnus@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 02

Kontaktperson för massivträbyggnader.

Anders Thorslund

Konstruktör

mail-ny anders@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 03

Kontaktperson för Hallbyggnader.

Fredrik Törnqvist

Konstruktör

mail-ny fredrik@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 04

Pontus Berggren

Konstruktör

mail-ny pontus@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 07

Benjamin Maleki

Konstruktör

mail-ny benjamin@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 09

Stefan Markus Reiterer

Konstruktör

mail-ny stefan@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)72 203 28 10

Alexander Rosencrantz

Konstruktör

mail-ny alexander@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 06


Lund

Henrik Danielsson

Teknisk Doktor, Konstruktör

mail-ny henrik@limtrateknik.se

mobil-symbol-signal +46 (0)23 776 66 08


Adress:

Åsgatan 12, 791 71 FALUN